Bel-Lastekaubad | laste riided, sukapüksid, sukad, sokid, mütsid Uudised   |   Tooted   |   Kontakt   |   Tellimuse tingimusedavalehele
TÜDRUKUTELE
Sukkpüksid
Sokid
Sussid
Mütsid ja sallid
Kindad
Ujumisriided
Aluspesu
POISTELE
Sukkpüksid
Mütsid ja sallid
Kindad
 

Tere Hea Bel-lastekaubad külastaja!
Olete oodatud tegema nii jae kui ka hulgitellimusi meie kodulehelt. Otsime koostööprtnereid üle terve Eesti, kes sooviksid tegeleda meie toodete edasimüümisega. Kõik lasteriiete poed, kes sooviksid oma valikusse uuenduslikke ja huvitavaid tooteid lastele on teretulnud meiega koostööd tegema. Pakume palju põnevaid, arendavaid ja innovatiivseid tooteid nagu: silikoontallaga sokid, mis aitavad lapsel paremeini käima õppida, sest jalg ei libise tänu väga heale libisemisvastasele sokitallale, samuti libisemisvastase tallaga sukkpükse. Enamus tooteid on puuvillastest, lapsesõbralikest materjalidest ja neile on omistatud ka vastavad sertifikaadid. Hulgitellijatele on kohaletoimetamine tasuta.
Võtke meiega ühendust e-maili aadressil info@valguskiir.ee või helistage +35253656698.


Ostes 2 paari ükskõik milliseid sokke, saad 3-da paari kauba peale!
Üle 25 eurose tellimuse puhul kohaletoimetamine pakiautomaati tasuta.

Bel-lastekaubad.ee - lasteriiete e-pood

Meie poest leiate väga hea hinna ja kvaliteediga sukkpükse, sokke, mütse, kindaid ja muid põnevaid tooteid lastele ja beebidele. Tooted on laos olemas, kättetoimetamisaeg on lühike. Vaata numbrivalikut klikates noolele, mis on numbri juures.

 
VALGUSKIIR OÜ
Välja 75125 Krei küla, 
Kose vald Harjumaa 
Tel: +372 6751088
info@valguskiir.ee