Bel-Lastekaubad | laste riided, sukapüksid, sukad, sokid, mütsid Uudised   |   Tooted   |   Kontakt   |   Tellimuse tingimusedavalehele
TÜDRUKUTELE
Sukkpüksid
Sokid
Sussid
Mütsid ja sallid
Kindad
Boolerod
Ujumisriided
Aluspesu
Mänguasjad beebile
Mänguasjad väikelapsele
POISTELE
Sukkpüksid
Retuusid poistele
Mütsid ja sallid
Kindad
Mänguasjad beebile
Mänguasjad väikelapsele
Poisid ja Tüdrukud
Mängumajad
Seepide valmistamise komplektid
Pehmed lemmikud 2 ühes
 

KUIDAS OSTA? 

Bel-Lastekaubad veebipoest saad osta kõiki pakutavaid tooteid mugavalt ja turvaliselt. Et Sul oleks tooteid lihtsam leida, on need jaotatud eraldi tooterühmadesse: tooted tüdrukutele ja poistele ning unisex tooted, mis sobivad mõlematele. Vali meeldivad kaubad välja, määrates ka toote koguse ja need lisatakse Sinu virtuaalsesse ostukorvi, mille sisust saad igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvile, mis asub kodulehekülje vasakpoolses osas. Kui oled kõik soovitud esemed ostukorvi lisanud, kontrolli üle valitud tooted, kogused ja hind (allahindlused ei kajastu kohe tellimuses, lisame need arve tegemisel). Kui kõik on korras, kinnita tellimus, sellega liigud edasi ostukorvi järgmisele lehele. Täida täpselt kõik tärniga täidetud väljad ja märgi ära, millisest automaadist soovid kauba kätte saada (kui lähiümbruses pole automaate, siis millisest postkontorist soovid paki kätte saada). Kui Sul tekib tellitava kauba kohta veel küsimusi, siis kirjuta need kommentaari väljale. Tellimuse laekumisel meie tellimuskeskusesse võtame Sinuga ühendust, anname teada Sinu valitud toote täpsema kohaletoimetamiseks kuluva aja ning lepime kokku maksetingimustes ja kättetoimetamise viisis. Tellimus jõustub ja seda asutakse täitma koheselt peale arve tasumist.

TURVALISUS

Meie e-poest ostmine on turvaline, Sinu isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

TÄHTIS 
 
Kõik hinnad kodulehel on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Ostu puhul, mille maksumus on üle 25 euro tasume postikulu meie kui pakki saab saata pakiautomaadist. Postikulu suurust saab vaadata Eesti Posti hinnakirjast (sõltub ka paki suurusest ja kaalust). Samuti võib valida SmartPostiga kohaletoimetamise või mõne muu kulleri teenuse.
Kaubaga saab tutvuda 14 päeva kättesaamise hetkest. Kui toode ei vasta ootustele saab selle meile tagasi saata, ning tagastame raha. Sellisel juhul peab toode olema kasutamata. Tagastamiskulud lepime iga juhtumi korral kokku eraldi. Igasuguste probleemide korral, mis on seotud meie kaupadega pöörduge aadressil info@valguskiir.ee, leiame kindlasti lahenduse. Tellimuse täitmise aeg on 1-2 tööpäeva, nädalavahetus ei kuulu selle 1-2 päeva hulka.
Üle 25 eurose tellimuse puhul on kohaletoimetamine tasuta kui paki saab teele panna pakiautomaadist.
Toodete kättetoimetamise aeg on umbes 2-3 päeva. 

VALGUSKIIR OÜ
Välja 75125 Krei küla,
Kose vald Harjumaa
Tel: +3726751088+3726751088
info@valguskiir.ee


Sel nädalal 19.02 - 25.02.18 kõik tooted -20% soodsamalt!
Suur valik meie tooteid on müügil kaupluses Nona - Tallinn, Telliskivi 60.

Bel-lastekaubad.ee - soodne lasteriiete e-pood

Meie poest leiate väga hea hinna ja kvaliteediga sukkpükse, sokke, mütse, kindaid ja muid põnevaid tooteid lastele ja beebidele. Enamus tooteid alati laos olemas, kättetoimetamisaeg on lühike.

 
VALGUSKIIR OÜ
Välja 75125 Krei küla, 
Kose vald Harjumaa 
Tel: +372 6751088
info@valguskiir.ee